Soukromý interiér, otevřený koncept Corten


Soukromý interiér, otevřený koncept Corten

Martin Uher

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

1 255

O projektu

Jedná se o běžný moderní koncept otevřeného prostoru.Křivky jsou moderní ale materiály méně obvyklé. Celkový prostor pojí cedrové dřevo, corten, měď a černě lakovaná ocel. Kuchyňský kout působí svěžím a lehkým dojmem díky zachování nízké linie pracovní desky a subtilního ostrůvku. Jídelní stůl ctí materiály a subtilnost ostrůvku. Prostor ozvláštňuje kubizující komoda v kombinaci ručně korodované mědi a lesklého akrylátu.

Cena realizace projektu

35000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 35000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Martin Uher

Navrhuji všechny typy interiérů, od soukromých po veřejné. Rád se inspiruji různými styly a vždy se snažím pochopit potřeby klienta tak že po prvním návrhu již není třeba další. Jsem nejraději, když veškeré zařízení mohu sám vymyslet, nakreslit a podílet se na výrobě. Mám tak kontrolu nad tím, co klient dostane, a vím, že to bude jedinečné.

Martin Uher

Interiérový designer

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.