Rodinná vila Poděbrady

O projektu

Komplexní řešení interiéru většího rodinného domu. Zadání od klientů bylo vytvořit příjemný interiér pro čtyřčlennou rodinu s malými dětmi. První krok v tvorbě, byl bližší poznání zadavatelů. Po pochopení potřeb přání a vkusu klientů, bylo možné vytvořit koncepci a materiálovou skladbu budoucích interiérů. Cílem , bylo vytvořit střídmě moderní prostor kde , nebylo třeba výstřelků ale šlo o funkčnost a nadčasovost. Nosným prvkem celého interiéru je ořechová dýha kombinována s bílou barvou.

Celým interiérem se táhne tato linie, která je podtržena v ostatních místnostech barevným akcentem. V koupelnách jsou využity pigmentované betonové stěrky. Zajímavým prvkem je krbová místnost, kde si majitel přál přiblížit atmosféru historické krčmy.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Martin Uher

Navrhuji všechny typy interiérů, od soukromých po veřejné. Rád se inspiruji různými styly a vždy se snažím pochopit potřeby klienta tak že po prvním návrhu již není třeba další. Jsem nejraději, když veškeré zařízení mohu sám vymyslet, nakreslit a podílet se na výrobě. Mám tak kontrolu nad tím, co klient dostane, a vím, že to bude jedinečné.

Martin Uher

Interiérový designer

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.