Byt Čelakovice

O projektu

Malý byt se nachází nedaleko Prahy v klidné lokalitě blízko přírody. Paní majitelka, příjemná starší dáma si tento byt zakoupila, aby mohla být na blízku svým dětem a vnoučatům v případě potřeby. Jde o přechodné bydlení, které může využívat i blízká rodina ale paní majitelka měla představu, aby bylo bydlení útulné a splňovalo nároky na každodenní použitelnost v případě trvalého využití. Zadání bylo vytvořit příjemné prostředí s nádechem luxusu a s použitím orientálních prvků. Nosný prvek celého interiéru je ořechová dýha, smetanově bílé povrchy, a jako podtržení atmosféry luxusu jsou využívány doplňky mosazných odstínů. Zajímavým prvkem v bytě je na zakázku vytvořena velkoformátová tapeta s motivem orientální geometrie a na zakázku vyrobené hnízdové konferenční stolky.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Martin Uher

Navrhuji všechny typy interiérů, od soukromých po veřejné. Rád se inspiruji různými styly a vždy se snažím pochopit potřeby klienta tak že po prvním návrhu již není třeba další. Jsem nejraději, když veškeré zařízení mohu sám vymyslet, nakreslit a podílet se na výrobě. Mám tak kontrolu nad tím, co klient dostane, a vím, že to bude jedinečné.

Martin Uher

Interiérový designer

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.