Vybavení jednací místnosti Písek


Vybavení jednací místnosti Písek

Ing. arch. Eva Svinteková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

3 105

O projektu

Zadáním projektu byl návrh a následné vybavení prostorů jednací místnosti v rodinné firmě v Písku. Kromě již zakoupeného jednacího stolu a konferenčních židlí v suterénním prostoru nebylo nic. Nově byla navržena relaxační zóna, malá pohotovostní kuchyňka a vitríny. Na původní PVC podlahu byl položen zátěžový koberec v neutrálních barvách dovolující pokládku na podlahové topení. V kombinaci s dřevěným roštem na stropu napomohl akustice prostoru, která byla v původním prostoru velmi špatná a zvuk se zde nesl ozvěnou. Dalším zpestřením a oživením prostoru bylo umístění televize o uhlopříčce 70'' do zelené stěny.

Pro případ potřeby kvalitního osvětlení jednací stolu bylo na mmíru navržené světlo elipsa, které dodala společnost LEDKO a. s. Neutrální bílou výmalbu doplnila zlatavá stěrka, která umožnila vyniknout sedacímu nábytku v relaxační části a vitrínám s výrobky firmy.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Eva Svinteková

„Architektura musí obsahovat něco, co přitahuje lidské srdce. V čase se tvůrčí práce projevuje jako spojení technologie a lidskosti.“ (Kenzo Tange) Schopnost naslouchat, porozumět přání klienta a perfektně ovládat řemeslo je nezbytným klíčem k tomu stát se dobrým architektem. Každý nový projekt je výzvou a svým způsobem i dobrodružstvím, na které se architekt spolu s investorem vydávají. Aby výsledkem tvůrčího procesu byl jedinečný prostor, ve kterém se jeho budoucí uživatel bude cítit šťastný a svobodný, je nezbytné, aby architekt klientovi plně naslouchal a stal se mu dobrým průvodcem světem architektury. Jedině pak, ve vzájemné harmonii architektury (designu), stavitelství a technologie, může vzniknout opravdové kvalitní architektonické dílo.

Nabízené služby:

architektonické studie (novostavby rodinných či bytových domů, rekonstrukce, občanské stavby aj.)
kompletní projekční činnost (zajištění kompletní projektové dokumentace ve všech stupních včetně inženýringu, autorský dozor a technický dozor investora)
návrhy interiérů (od hmotových a materiálových studií až po detailní návrhy)

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.