Návrh rodinného domu v Písku včetně interiéru


Návrh rodinného domu v Písku včetně interiéru

Ing. arch. Eva Svinteková

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

221

O projektu

Práce na projektu (architektonická studie, "rozšířený" projekt pro stavební povolení, návrh interiéru včetně detailní specifikace všech materiálů, výrobků apod.) začaly v roce 2014. V prvotní fázi se jednalo o samotný návrh rodinného domu v klidné nově vznikající rezidenční čtvrti v Písku u hřebčince. Postupně jsme se spolu s klientem pustili do propracování interiéru, který spočíval nejen v návrhu jako takovém, ale i v objíždění různých dodavatelů či zařizování schůzek s nimi. Stavba byla dokončena v roce 2017.
Výhodou bylo, že klient požadoval kompletní zpracování dokumentace do posledního detailu, které umožnilo ideální koordinaci projektu i stavby. 
 

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Eva Svinteková

„Architektura musí obsahovat něco, co přitahuje lidské srdce. V čase se tvůrčí práce projevuje jako spojení technologie a lidskosti.“ (Kenzo Tange) Schopnost naslouchat, porozumět přání klienta a perfektně ovládat řemeslo je nezbytným klíčem k tomu stát se dobrým architektem. Každý nový projekt je výzvou a svým způsobem i dobrodružstvím, na které se architekt spolu s investorem vydávají. Aby výsledkem tvůrčího procesu byl jedinečný prostor, ve kterém se jeho budoucí uživatel bude cítit šťastný a svobodný, je nezbytné, aby architekt klientovi plně naslouchal a stal se mu dobrým průvodcem světem architektury. Jedině pak, ve vzájemné harmonii architektury (designu), stavitelství a technologie, může vzniknout opravdové kvalitní architektonické dílo.

Nabízené služby:

architektonické studie (novostavby rodinných či bytových domů, rekonstrukce, občanské stavby aj.)
kompletní projekční činnost (zajištění kompletní projektové dokumentace ve všech stupních včetně inženýringu, autorský dozor a technický dozor investora)
návrhy interiérů (od hmotových a materiálových studií až po detailní návrhy)

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.