Barbershop a kadeřnictví Lady and Gentleman


Barbershop a kadeřnictví Lady and Gentleman

Ing. arch. Petra Indruchová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 422

O projektu

Záměrem investora bylo minimálně zasáhnout do pronajatých prostor v pražských Stodůlkách, ale zároveň poskytnout zákazníkům příjemnou útulnou atmosféru. Nosným prvkem se stala dělící stěna vyrobená na míru. Tmavá kovová konstrukce s dřevěnými výplněmi umožňuje rozvod ke všem pracovním pozicím a nabízí odkládací pultíky. Černá kožená křesla s výrazným prošitím slouží pro pánský střih a barber, zatímco na druhé straně najdeme odlehčenou verzi křesílek pro dámy. Čekání zpříjemňuje koutek s pohodlným křeslem a jednoduchým stolkem. Obrazy, tmavá tapeta i policová sestava pro umístění potřebného i příjemného.

Součástí řešení byla i vizuální identita. Navrhla jsem logo reprezentující zaměření tohoto místa, vizitky i polepy výloh.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Petra Indruchová

Jmenuji se Petra Indruchová a jsem zakladatelkou a designérkou Puntikatého Pokojíčku. Tento projekt jsem založila jako platformu pro tvorbu interiérů a prostor pro děti. Navrhování se věnuji již více než 10 let, vystudovala jsem architekturu a urbanismus na VUT v Brně. Po ukončení se ale dál vzdělávám na poli designu a nejnovějších trendů v interiérech i exteriérech. Design je mým velkým koníčkem a díky tomu dokážu najít to nejlepší řešení právě pro Vás. Zajímají mě způsoby zařízení interiéru s ohledem na Feng Shui, dynamiku prostoru, zapracovávám pozitivní psychologii prostoru a působení barev i tvarů na člověka. Věnuji se také konzultacím - Space Therapy pro děti i dospělé.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.