Interiér bytu v novostavbě La Crone


Interiér bytu v novostavbě La Crone

Ing.arch. Zuzana Strouhalová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

5 988

O projektu

Práce na návrhu bytu v novostavbě La Crone pro nás byla moc hezkou výzvou. Majitelka - úžasná žena- si přála elegantní, jemný, světlý, vzdušný interiér. Nechtěla, aby se v prostoru objevila černá barva, proto jsem volili kombinaci bílé/krémové a dřeva. Obývací pokoj není moc veliký, ale celá jedna stěna je tvořena francouzskými okny a propojuje místnost s velikou terasou a opticky zvětšuje. Protipóĺem je pak v prostoru lakovaná bílá minimalistická kuchyň a naproti velká stěna s posuvným panelem, který zakrývá TV a je v ní spoustu úložného prostoru. Výrazným prvkem je dřevěné žebrování na stropě, které mělo elegantně zakrýt konstrukční nerovnosti.

Žebrování pak přechází svisle v polostěnku, která jemně odděluje obývací část od kuchyňské. Dalším výrazným prvkem je ikonické světlo Vertigo od Petite Friture. Ložnice je materiálově koncipovaná obdobně - bílá s dřevěnými elementy. Centrální je manželská postel a za ní navazující stěna. V rohu je pak dále elegantní kosmentický koutek a naproti veliká zapuštěná šatní skříň.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: úpravy dispozic, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.