CAMA Architekti

LOBBY BAR HOTELU KINGS COURT

O projektu

V rámci fungujícího provozu hotelu se stavebně upravila místnost, která sloužila jako salónek a jídelna zaměstnanců, za účelem rozšíření baru v místě proskleného atria. Prostor baru prošel redesignem interiéru.
Ve stávající části baru je rozšířen barový pult včetně technologie, nově obložený kamenem. Stávající koberec je v celém prostoru vyměněn, kamenná bordura je zachována.
V části atria jsou vyměněny tapety a je zde vybudován plynový krb obložený kamenem. Jsou zde umístěny servírovací pulty na chladnou a teplou kuchyni. Stávající sedací nábytek v celém prostoru je vyměněn za nová křesla a pohovky.

The room, which served as a lounge and dining room for employees, was modified to expand the bar area in the atrium space. The space of the bar has been redesigned.
In the existing part of the bar there is a bar table including technology, newly stone-built. The existing carpet is replaced throughout the area, the stone bead is preserved.
In the part of the atrium wallpapers are replaced and a gas fireplace stone-lined is built. The serving desks for cold and warm cuisine are placed here. Existing seating furniture throughout the room is replaced with new armchairs and sofas.

Autoři projektu

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz