Rekonstrukce interiéru domku v Modřanech


Rekonstrukce interiéru domku v Modřanech

Ing.arch. Zuzana Strouhalová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 280

O projektu

Interiér přízemí rodinného domku v Modřanech.   Starší pár chtěl zrekonstruovat část domku, kde dlouho bydlela jejich babička. Obývací pokoj a kuchyň jsme částečně probourali, aby se  prostory více propojily. Manželé chtěli spíše konzervativní návrh, přesvědčili jsme je ale do lehce minimalistického a čistého pojetí kombinace neutrální bílé a dubu.   V prosklených otvorech různě v nábytku pak i více vynikl historický porcelán, na kterém pani velmi záleželo. Malou ložnici pomohlo opticky zvětšit zrcadlo vestavěné skříně jdoucí přes celou stěnu.

Naproti je pak postel s horními skříňkami, které hezky dopňují celkový design. V koupelně je pak použita speciální vana, která je vlastně kombinací vany i sprchy dohromady.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Zuzana Strouhalová

„Nejlepší a nejvtipnější design je ten, který vyjde z funkčního aspektu“ Vše musí mít svou myšlenku, koncepci a musí tzv. ladit, navozovat pocit lehkosti a kompaktnosti s vyšším smyslem pro účelnost a praktické využití. Vycházím z prověřených tvarů, kladu důraz na barvu, materiál a hlavně na detail. Preferuji jednoduché, čisté, geometrické linie. Ale vždy je to samozřejmě o dialogu mezi designérem a klientem. Zuzana Strouhalová vystudovala Fakultu architektury na ČVUT v Praze. Své vzdělání a profesní rozhled si rozšířila studiem na zahraničních univerzitách v Grenoblu a na Kansas State University v USA. Kariéru započala v prestižním českém ateliéru Mimolimit u Barbory Škorpilové a v neméně známém ateliéru de.fakto, kde se věnovala navrhování interiérů, rodinných a obytných domů, administrativních budov i větších urbanistických celků. Kromě bohatých zkušeností, nabytých během prvních let aktivně vykonávané profese v prestižních architektonických studiích, mladé architektce přineslo působení v ateliéru de.fakto nového přítele a pracovního kolegu Radovana Mačáka, s kterým se podílela a dodnes podílí na několika významných projektech jako například na realizacích v rámci vysílání televizního pořadu Jak se staví sen.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.