Návrh interiéru novostavby RD, Ochoz u Brna


Návrh interiéru novostavby RD, Ochoz u Brna

Magdalena Sevcikova

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

870

O projektu

Vizualizace novostavby RD pro mladou rodinu.

Řešený prostor spojuje tři hlavní funkce - kuchyň, jídelnu a  obývací zónu. 

Prostor je propojen jednotnou litou podlahou v dekoru betonu. Tento povrch nesou i schody a krb. Highlightem je posezení v okně koncipované jako rám, který z čelního pohledu připomíná impresionistický obraz. 

Na přání klienta se v obývací části nenachází televize. Multimediální obsah se promítá na elektricky stahovací plátno, které je skryto v sádrokartonovém podhledu. 

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Magdalena Sevcikova

Proč zrovna HEARTWORK?

Esencí je zde prolnutí srdce, umění i pořádné práce. Pokud v tom ale slyšíte i něco jiného, máte taky pravdu.

Estetiku kolem sebe vnímám již od útlého dětství jako nedílnou součást života - dědeček byl sběratelem umění, otec vizuálním básníkem a matka je výtvarnice.
Stačí se jen rozhlédnout, krása je všude kolem nás – v umění, přírodě i architektuře; v tom, jak se oblékáme, co čteme, čím a kým se obklopujeme.
 

Po sedmi letech v německém Mnichově jsem se vrátila zpátky do Česka. Od au-pair přes módní poradenství až po zdravotnictví – všechno to byla práce s lidmi, s kultivováním a uzdravováním lidí.
 

Kultivovat a uzdravovat chci i naše domovy. Přinášet lidem krásu a estetiku do jejich obydlí. Neboť jak si naše domovy vytváříme my, utvářejí i ony nás. Nedělám si iluze, že to bude snadné, jsem ale přesvědčená o tom, že to bude stát za to.

 

Jsem absolventkou akreditovaného intenzivního kurzu interiérového designu školy IDK pod vedením zkušeného designéra Toma Havránka a jeho týmu. 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.