Návrh koupelny v RD


Návrh koupelny v RD

Ing. arch. Ivana Složilová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 195

O projektu

Spolupráce na projektu započala až v pokročilé fázi stavby rodinného domu. Po konzultaci jsem klientům pomohla s volbou obkladů do koupelny a odděleného wc, o kterých už měli rámcovou představu a vytvořila jsem vizualizace. Zároveň jsem navrhla skříňku s umyvadlem, která poté ještě prošla menšími úpravami. Realizaci si následně klienti zařizovali sami, včetně některých změn. Návrh: 2018 Realizace: 2019.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, podlahy povrchy, nábytek. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ivana Složilová

Je mi obrovskou ctí pomáhat měnit prostředí, ve kterém se my všichni pohybujeme, kde tomu říkáme domov. Vždy se snažím hledat dokonalé řešení nejen vzhledem, ale především praktičností. Tak, aby domy, byty a interiéry sloužily nám a ne my jim.

Spolupráce s architektem vám přinese nové úhly pohledu na řešený projekt a nadčasové ucelené řešení, které vám bude dělat radost spoustu let. Každá taková spolupráce přináší osobní přístup a proto vyžaduje vzájemnou důvěru. 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.