Šárka Vlčková

Modrobílá kuchyně - Kryry

O projektu

Po konečném zaměření prostoru byl pro klientku z Kryr vytvořen finální koncept matné bílé kuchyně s doplňky v klientčině nejoblíbenější barvě – v královsky modré, se stříbřitě šedou pracovní deskou, bílým fragranitovým dvojdřezem a bohatým LED podsvícením. Do atypického a složitého půdorysu bylo vymyšleno netradiční řešení kuchyňské linky, které jsem zpracovala v rámci svého působení v kuchyňském studiu Oresi v Mostě. Základní bílou kuchyňskou sestavu, kterou jsem zvolila z důvodu maximálního prosvětlení celého prostoru, jsem doplnila o modré jemné kontury kuchyně, o modrý parapet a o LED podsvícení jednotlivých kuchyňských zón, abych dodala kuchyni netradiční a klientkou vyžádaný extravagantní vzhled.


Cena realizace projektu

40 000,- m2 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 40 000,- m2 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Ve své designérské činnosti se specializuji především na interiéry kuchyní, ale i na další rezidenční prostory. V současné době ve spolupráci s mými truhláři provádíme zejména zakázkovou výrobu a budujeme značku Interiéry a kuchyně - Šárka Vlčková (www.interierykuchyne.cz). Mým cílem jsou harmonické interiéry, v nichž nechybí koncept, barva, nápaditost, dostatek světla a vzdušnosti. Záleží mi nejen na estetické rovině, ale velký důraz kladu též na praktickou a funkční stránku interiérů. Mým největším přáním a zájmem je, aby se mí klienti ve svém interiéru cítili šťastně a spokojeně, bezpečně a pohodlně.

Osobitost, nadšení a osobní přístup promítám do své práce nejen skrze ručně kreslené a počítačové 3D vizualizace, na nichž svou designérskou činnost mimo jiné stavím. Jsem velice nakloněna vstřícné komunikaci a přátelské atmosféře. Jsem si vědoma toho, že interiér snů lze vytvořit pouze tehdy, fungují-li na obou spolupracujících stranách sympatie, porozumění a hlavně chuť tvořit a budovat.

Mimo jiné se snažím šířit osvětu v oblasti interiérového designu skrze tématický blog na mých webových stránkách, kam se každý týden snažím přispíva zajímavými příspěvky či reportážemi z navštívených veletrhů a workshopů. 

 

Specifika mé práce:

- ručně kreslené skicy a 3D programové vizualizace

- zaměření na kuchyně, výrobu na míru a rezidenční interiéry

- začleňování barev do interiéru

- důraz na komunikaci s klientem

 

Na čem stavím:

- štěstí (harmonie, svoboda, transcendence); pozitivní energie (barvy, světlo, hravost); estetika, útulnost; praktičnost, pohodlí; bezpečí, stabilita

 

Pole působnosti zejména Ústecký kraj; ale i Středočeský kraj, Praha a leckdy dojedu i dál. Spolupráce se mnou je možná napříč celou Českou republikou.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz