Home office


Home office

Mgr. Gabriela Skořepová Benková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 737

O projektu

Z prostoru, který sloužil jako spižírna jednoho mezonetového bytu v Brně-venkov vznikla malá pracovna. Tento nízkonákladový projekt vznikl za pár týdnů a splnil požadavky majitelky a to vytvořit místo pro práci z domu tzv. home office. Místnost o rozloze 4,2m2 měla původně dlážděnou podlahu a byla vyskládaná policemi. Dlažbu vystřídal komfortní metrážní koberec jemně šedé barvy a centrálním místem se stal rohový pracovní stůl pro dva počítače a jenu pevnou obrazovku. Toto pracovní místo odlehčila transparentní designová židle.

Veškerý úložný prostor se vyřešil nábytkem zIKEA např. okoukané botníky oživené horní deskou spřírodním dřevo dekorem (stejný materiál jako závěsné skříně u dveří) slouží kukládání šanonů a dokladů souvisejících spráci majitelky. Designová tapeta od designérky Kelly Hoppen společně se závěsných lustrem dodaly prostoru svěží vánek.

Autoři projektu

Mgr. Gabriela Skořepová Benková

Navrhuji osobité a promyšlené soukromé i komerční interiéry, které mají styl a atmosféru.

Nabízím:

poradenství a konzultace
nákres půdorysu a dispoziční řešení ve 2D
návrh celkového stylu, barevné řešení, výběr materiálů, textilií, svítidel
a dekorací
3D vizualizaci
návrh nábytku na míru, vypracování podkladů pro řemeslníky
re-design a styling interiéru
ad hoc design na vylepšení stávajícího interiéru
autorský dozor v průběhu realizace
sezónní aranžování a dekorování interiéru ( soukromé a komerční prostory )

S uměním a kreativitou je spojen celý můj dosavadní profesní život. Mojí životní vášní je interiérový design a vše s tím spojené. Prostřednictvím této práce si plním a zhmotňuji svůj sen. 
Iniciovala a realizovala jsem několik krásných projektů, absolvovala soukromou školu interiérového designu, individuální školení a několik odborných konzultací, vzdělávala se a vzdělávám profesně i osobně.
Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých hledám nejenom dokonalost, ale i osobitost. Nejdůležitější je nápad, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů. Vím, co dělám a vím, jak to dělám, proto svoji práci umím dotáhnout k naprosté klientově spokojenosti.
​Vědomě naslouchám a komunikuji, abych nalezla rovnováhu mezi možnostmi, které prostor nabízí, představami a potřebami klienta i mými nápady a návrhy. Pracuji bez strachu a profesionálně, s velkou dávkou sebedůvěry a pokory.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.