Studenstký pokoj mladého hvězdáře


Studenstký pokoj mladého hvězdáře

Mgr. Gabriela Skořepová Benková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 453

O projektu

Zařízení pokojíku bylo třeba kompletně navrhnout a zařídit. Z původního vybavení zůstalo pouze designové světlo Memory ve tvaru balónků a nově tento světelný zdroj doplnila žlutá světelná rampa podel stropu. Ta dodala pokojíku, který je orientován na sever nový světelný zdroj. V celém pokojíku je nábytek na míru: velká postel s praktickým úložných prostorem i osvětlením, zkosené skříně mají originální otevírání a jsou určeny k ukládání školních věci a dalekohledu. Šatní skríň není součástí této místnosti. Veškeré svršky má mladá rodina v samostatné místnosti domu.

Designovou pracovní židli u pracovního stolu dolňuje šedé magnetické a popisné sklo. V prostoru se pracovalo s kombinaci modré, jako symbolem vesmíru a klukovského elemntu, šedou na nábytku a podlaze (pěkně doplnila dřevodekor nábytku)a žlutou jako novým světelných zdrojem. Zafrézovaná lišta je z plexiskla a potažená žlutou fólií. V oknem jsou plisé roletky.   .

Autoři projektu

Mgr. Gabriela Skořepová Benková

Navrhuji osobité a promyšlené soukromé i komerční interiéry, které mají styl a atmosféru.

Nabízím:

poradenství a konzultace
nákres půdorysu a dispoziční řešení ve 2D
návrh celkového stylu, barevné řešení, výběr materiálů, textilií, svítidel
a dekorací
3D vizualizaci
návrh nábytku na míru, vypracování podkladů pro řemeslníky
re-design a styling interiéru
ad hoc design na vylepšení stávajícího interiéru
autorský dozor v průběhu realizace
sezónní aranžování a dekorování interiéru ( soukromé a komerční prostory )

S uměním a kreativitou je spojen celý můj dosavadní profesní život. Mojí životní vášní je interiérový design a vše s tím spojené. Prostřednictvím této práce si plním a zhmotňuji svůj sen. 
Iniciovala a realizovala jsem několik krásných projektů, absolvovala soukromou školu interiérového designu, individuální školení a několik odborných konzultací, vzdělávala se a vzdělávám profesně i osobně.
Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých hledám nejenom dokonalost, ale i osobitost. Nejdůležitější je nápad, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů. Vím, co dělám a vím, jak to dělám, proto svoji práci umím dotáhnout k naprosté klientově spokojenosti.
​Vědomě naslouchám a komunikuji, abych nalezla rovnováhu mezi možnostmi, které prostor nabízí, představami a potřebami klienta i mými nápady a návrhy. Pracuji bez strachu a profesionálně, s velkou dávkou sebedůvěry a pokory.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.