Návrh obývacího pokoje s jídelnou v rodinném domě


Návrh obývacího pokoje s jídelnou v rodinném domě

Tereza Zmátlová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 199

O projektu

V tomto projektu šlo o vybavení a zútulnění obývacího pokoje spojeného s jídelnou v rodinném domě. Prostor byl příliš prázdný a neosobní. V rámci projektu se vyráběl nábytek na míru  lakované MDF v příjemné béžové barvě, který byl zasazen do sádrokartónu, aby výsledek působil kompaktně. Dominantou pokoje je designové křesílko zn. BoConcept. Stěny se dekorovaly tapetami s jemným designem a béžovou stěrkou.Celý interiér se nese v příjemných odstínech béžové, šedé a bílé, které oživuje petrolejová barva na křesílku a doplňcích. .

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: úpravy dispozic, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Tereza Zmátlová

Jmenuji se Tereza Zmátlová a před pár lety jsem propadla vášni zvané "interiérový design". Možná právě přemýšlíte o změně svého bydlení, nebo chcete třeba jen poradit jak oživit byt či dům. Pokud ano, tak jste tu správně. Vytvořím pro vás interiér, který bude (samozřejmě nejen) krásný, ale také praktický a zároveň bude osobitý. Prostě takový, kde se budete cítit dobře a bude to pro vás to pravé "DOMA".

Při navrhování se vždy snažím poznat osobnost klienta, jeho koníčky, záliby, co má rád, jak žije, abych mohla navrhnout interiér na míru jeho potřebám. Ráda pracuji s barvami, kombinuji různé materiály, mixuji nové se starým. Inspiruji se na svých cestách po zhraničí, ale také v různých galeriích či výstavách. Jsem detailistka, takže když vám navrhnu kuchyň, tak rovnou se všemi dekoracemi, od dóz na kafe, přes mísy na ovoce, až k utěrkám. Aby to všechno ladilo na 100%. Pokud se o tom všem chcete dozvědět více, napište mi. Těším se na zprávu od vás!

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.