Návrh a realizace dřevostavby na Vysočině


Návrh a realizace dřevostavby na Vysočině

Jaroslava Straková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 897

O projektu

Klienti projevili zájem o komplexní návrh a realizaci interiéru rodinného domu, který je situován na okraji menší obce v satelitní zástavbě. Jejich přáním bylo vytvořit moderní, ale zároveň nadčasový interiér s dostatkem úložných prostor a začleněním barev. Koncep interiéru do značné míry předurčil výrazný dekor dřevěné podlahy, která propojuje celý dům. Pro vytvoření klidného, neutrálního a světlého prostoru byl koncipován nábytek v bílé barvě v kombinaci s dekorem světlý dub. Obraz, který byl umístněn do prostoru kuchyně, se stal inspirací k začlenění barev do interiéru. Z obrazu byly vybrány tři výrazné barvy které hravě protnuly jinak neutrálně barvný základ na menších kusech sedacího nábytku a textiliích v prostorách jídelny a obývacího pokoje.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Jaroslava Straková

Jsem absolventkou Akademie HomeStagingu a Interiérového Designu v Praze. Moje portfolio zahrnuje kompletní realizace jak bytových, tak komerčních interiérů. Při spolupráci s klientem volím osobní přístup, plně naslouchám a vnímám požadavky a přání klienta. Ke každému projektu přistupuji vždy obětavě a pečlivě s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.