Byt, ve kterém je radost bydlet


Byt, ve kterém je radost bydlet

Jaroslava Straková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

5 013

O projektu

Velkometrážní byt ve druhém patře rezidenčního bytového domu v klidné části Prahy nabízí dostatek prostoru pro bydlení, práci i relaxaci čtyřčlenné rodiny. Hlavním tématem při řešení tohoto interiéru byly čisté linie, přírodní materiály a v neposlední řadě i dostatek úložných prostor. Většina vybavení byla vyrobena na míru s důrazem na jejich originalitu. Minimalistická kuchyně v barvě antracitu s pracovní deskou z umělého kamene je na zdi doplněna velkoformátovou fotografií z rodinných cest. Velkou výzvou celého projektu byla největší místnost bytu. Tento prostor byl rozdělen do třech zón, kde každá plní svoji samostatnou funkci, ale současně tvoří jeden propojený harmonický celek.

Dominantou tohoto prostoru je jedinečný kulatý jídelní stůl s kovovou podnoží a křišťálový lustr, který byl rovněž vyroben na zakázku tradičním českým výrobcem. Propojenost prostoru je podtržena dekorativní stěrkou ve zlatavém odstínu. Pracovna majitelů byla zpracována s důrazem na funkčnost a praktičnost. Zároveň tato místnost může plnit funkci pokoje pro hosty. Ve spolupráci s klienty vznikl příjemný nadčasový interiér, ve kterém je radost bydlet.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Jaroslava Straková

Jsem absolventkou Akademie HomeStagingu a Interiérového Designu v Praze. Moje portfolio zahrnuje kompletní realizace jak bytových, tak komerčních interiérů. Při spolupráci s klientem volím osobní přístup, plně naslouchám a vnímám požadavky a přání klienta. Ke každému projektu přistupuji vždy obětavě a pečlivě s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.