Kočičí pokoj

O projektu

Pokojpro 2 klučiny, kteří mají rádi kočky. Rodiče chtěli vybudovat dětský pokoj v prostoru jejich ložnice, která byla však větší než jejich současný pokoj. Aby tam bylo dostatek místa na hraní rozhodli se rodiče pro větší patrovou postel s dvěmi možnostmi výstupu po úložných schodech nebo žebříku. Patro je opatřeno zarážkou s otvory na pohodlné pozorování a lanovou zástěnou.

Psací stůl už byl navržen a zrealizován rovnou pro oba kluky, i když jsou jednomu zatím 2 roky.

Šatna je velká a prostorná s boxy na hračky ve spodní části skříně.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

MgA. Andrea Vokřálová

Věnuji se návrhům a realizacím interiéru obytných i veřejných prostor. Mou specializací byly především návrhy dětských pokojů, kterých jsem již navrhla okolo sta návrhů. Vždy jsem se snažila vytvořit útulný pokoj pro toho konkrétního klienta a hledala tak vhodné produkty konkrétně pro klienta a jeho zájmy. Proto vznikla kniha Dejte dětem pokoj, která slouží jako návod pro rekonstrukci pokoje, provázený různými vychytávkami a typy na zajímavé doplňky.

V současné době se především věnuji návrhům a realizacím celkových rekonstrukcí bytů, rodinných domů a veřejných prostor.

Vytvořit ten správný útulný domov, znamená naslouchat přání klienta a umět se vžít do jeho představ. To vyžaduje kreativitu, pokoru a široký rozhled nabídky produktů na trhu. To vše však nestačí, protože nejdůležitější je "Milující atmosféra ve vaší domácnosti, která je základem života" (Dalajláma)

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.