Byt Jinonice

O projektu

Byt Praha-Jinonice Klienti, kteří žijí dlouhodobě v zahraničí si přáli upravit a zařídit malý byt, který by mohli využvat při pravidelných krátkodobých pobytech v Praze. Původní dispozice 1+1 byla upravena na 2+kk. V bytě byly vybourány veškeré nenosné příčky a celý prostor následně propojen do jednoho celku s vloženými hmotami koupelny a kuchyňské linky se skříněmi a knihovnou. Jednotlivé místnosti jsou oddělitelné posuvnými a výklopnými dveřmi, ktere jsou při běžném provozu skryté v obkladu. Hlavní pokoj je využíván jako kuchyň, jídelna, obývák a ložnice rodičů. Velkou část této náplně zajišťuje vestavněné pódium.

Druhý pokoj slouží pro syna. V celém bytě je jako sjednocující prvek použita masivní dubová podlaha, lamely shodného formátu se pak objevují i na dubové spárovce nábytku. Hmota koupelny a nika kuchyně jsou obloženy ve žlutém laminu. Koupelna i hala jsou přirozeně osvětleny nadsvětlíky. Zrcadlový obklad u vstupu rozšiřuje úzkou vstupní chodbu.Ve zvýšeném pódiu je realizováno velké množství úložného prostoru včetně výsuvné TV. fotografie: Jaroslav Hejzlar.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Radek Sládeček

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.