Rekonstrukce bytu Roudnice nad Labem


Rekonstrukce bytu Roudnice nad Labem

Mgr. Andrea Jandová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

9 113

O projektu

Celý byt kombinuje nové a starší kusy nábytku a objevují se v něm prvky retro stylu. Byly repasovány původní dubové parkety a dveře. Originální autorský jídelní stůl v kuchyni je ukotven ve zdi, aby byl poměrné úzký prostor místnosti co nejlépe využitý. Jídelní část obývacího pokoje zvýrazňuje retro tapeta a knihovna vytvořená na míru, která zahrnuje i další úložné prostory a bar. Dětský pokoj pro dva malé piráty má moře vytvořené ze dvou pruhů horizontálně položených tapet. Letiště pod postelí slouží nejen jako záchranná síť v případě pádu z postele, ale i ke hraní a odpočinku během dne.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Andrea Jandová

Tvorba funkčního a estetického interiéru s pomocí interiérového designéra je mnohdy dlouhodobý a spletitý proces, ale výsledek stojí za to.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.