Velkorysý obývací pokoj s kuchyní v novostavbě Roudnice nad Labem


Velkorysý obývací pokoj s kuchyní v novostavbě Roudnice nad Labem

Mgr. Andrea Jandová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

7 950

O projektu

Do tohoto projektu jsem vstoupila až ve fázi, kdy byla hotová podlaha a dveře. Držela jsem se tudíž dané barevnosti, tzn. dřevěný dekor wenge v kombinaci s bílou a neutrálními odstíny béžové. Kuchyně je kompletně tvořena v kontrastu těchto odstínů. Jídelní část byla zvýrazněna tapetou v oblíbených barvách majitelky. Odstíny zelené a tyrkysové se pak objevují i na polštářích a závěsech v obývacím pokoji.

Ten je tvořen tak, aby byla zachována jeho prostorová velkorysost a byly zvýrazněny prosklené plochy, které ho obklopují. Knihovna s policemi a dalšími úložnými prostory je navržena na míru. Celou stěnu obzvláštňují zrcadlové hodiny.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Andrea Jandová

Tvorba funkčního a estetického interiéru s pomocí interiérového designéra je mnohdy dlouhodobý a spletitý proces, ale výsledek stojí za to.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.