Venkovní obývací pokoj


Venkovní obývací pokoj

Ing. arch. Kryštof Štulc

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 125

O projektu

A proto jsme postupně doplnili venkovní zastřešenou kuchyni, na ni navazující terasu a bazén, dále různá krytější zákoutí, sezení, relaxační kouty, místa na grilování a podobně. Na hraní fotbálku a trampolínu samozřejmě také prostor zbyl. Kuchyně s krytým sezením je transformovaná zmenšením garáže. K ní je přistavěná veliká „skříň“, do které je ukrytá bazénová technologie a místa na skladování a po které je možné vystoupat jako po schodech na plochou střechu s užitkovou a bylinkovou zahrádkou. Therefore, we gradually added covered outdoor kitchen, the adjoining terrace and swimming pool, as well as various sheltered corners, seating, relaxation zones, barbecues and so on. There is enough room left for trampoline and playing football of course. Kitchen with covered seating could have been created by shrinking the garage. Next to it, we added a large "cabinet", which hides the pool technology and creates additional storage space. It also serves as a staircase to a flat roof with a secret herbal garden.

Autoři projektu

Ing. arch. Kryštof Štulc

Atelier.. [dvě tečky] byl založen v roce 2002 a úspěšně se zabývá se zejména architekturou ale i designem a grafikou, čehož dokladem je kromě samotných realizací i mnoho publikací v časopisech, veřejné přednášky, výstavy a četná ocenění z architektonických soutěží.
"Architektura není jen jakási kompilace funkčních, prostorových a estetických kritérií, ale vnímáme ji mnohem spíše jako prostředek vyjadření vlastního pohledu a názoru na svět okolo. Z dobré architektury musí mít radost nejen architekt, ale hlavně její uživatelé."

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.