Kavárna REBELBEAN Brno


Kavárna REBELBEAN Brno

HORALÍK ateliér

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

6 582

O projektu

Kavárna má jednoduchý obdélníkový půdorys protnutý černou diagonální stěnou, která pohledově propojuje dva protilehlé vchody. Záměrně různé typy sezení nabízí širokou škálu využití - zvědaví jednotlivci na barových židlích před okny můžou sledovat venkovní dění, romantické páry si s kávou a dezertem sednou do soukromějších zapuštěných nik, znavený rodič se spícím dítětem v kočárku najde hodně místa v „obývákovém“ zákoutí a rebelující mládež se večer roztančí u společného čtyřmetrového stolu v rytmu Vlnobeatů. Spoluautor: Libor Kaplan (kaplanarchitekti. com), Spolupráce: Marek Šesták, Fotograf: Tomáš Dittrich.

Autoři projektu

HORALÍK ateliér

Ing. arch.Tomáš Horalík

Šéf ateliéru studoval architekturu v ČR a v Británii a zkušenosti sbíral u renomovaných kanceláří u nás i v Nizozemsku. Jeho bohatá praxe a mimořádná pečlivost, kterou věnuje každému detailu projektu, jsou zárukou toho, že všechno proběhne v pořádku.

MgA. Daria Sayapina

Její silnou stránkou je kreativita a nápaditost, svou tvůrčí energii dokáže plně zúročit díky své stoprocentní spolehlivosti. Studovala design v Rusku a architekturu na Technické univerzitě v Liberci.

BcA. Marek Šesták

Do týmu přináší především originální přístup, podložený ojedinělou precizností. I on čerpá ze studia designu a architektury, je absolventem UMPRUM a ČVUT.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.