Rekonstrukce rodinného domu


Rekonstrukce rodinného domu

MSDesign Markéta Smetanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

281

O projektu

Řešený prostor vznikl v přízemí domu na místě původního komerčního prostoru, kde jsme se museli přizpůsobit nosnému systému budovy a návaznosti na přístup do horního patra. V podkroví jsou umístěny dětské pokoje a původní prostory, kde dosud celá rodina žila. Nadešel čas, kdy každý člen potřebuje svou soukromou oázu a tak se klienti rozhodli, že denní část umístí do přízemí objektu a tím značně zvětší svůj životní prostor.

V přízemí tedy vznikla hlavní pobytová část rodinného domu s ložnicí rodičů a potřebným sociálním zázemím. Společně jsme stáli před úkolem zařídit obývací pokoj, kuchyň, ložnici, koupelnu, WC a vstupní chodbu.

Základním prvkem jsou šedé odstíny od světlé až po černou a přirozený odstín dubového dřeva. Nosným prvkem je vinylová podlaha v dekoru betonu s navazující dlažbou v koupelně a v chodbě. Jeho industriální strohost a chlad úspěšně potlačuje dekor na dřevěných prvcích nábytku a dveří s rustikálními prasklinami, které dodávají laminu přírodní nádech. Toto barevné řešení bez problémů snese jakýkoliv výrazný barevný akcent. Veškerý vestavěný nábytek je řešen velmi jednoduše, účelně a co nejvíce trvanlivě a bezúdržbově.
Interiér jsme vymýšleli s důrazem na kvalitní materiály, čisté linie a konstrukční jednotnost. Nutno podotknout, že tato spolupráce byla s klienty velmi osobní, intenzivní, řešili jsme společně každý prvek, téměř každý produkt.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Markéta Smetanová

Nabízím Vám originální řešení prostoru, kde má vše svou funkci a smysl. Ať již navrhuji jakýkoli interiér, musím se s mým návrhem ztotožnit tak, abych toužila ve Vašem novém interiéru sama bydlet :-). Proto nikdy nepředkládám návrh, se kterým nejsem schopna se osobně sžít.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.