S NÁDECHEM MINULOSTI


S NÁDECHEM MINULOSTI

MSDesign Markéta Smetanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 452

O projektu

Modernizovaný byt se nachází v bytovém domě ze 70. let minulého století. Když jsem poprvé vstoupila do upravovaného bytu, dýchnul na mě duch mých dětských let a řekla jsem si, že se pokusím o jeho zachování. Samozřejmě bylo potřeba stávající povrchy, sanitu i nábytek kompletně vyměnit, nicméně snahou bylo vtisknout bytu atmosféru minulosti s použitím moderních a funkčních prvků. Právě proto je zde použita pestrá barevná škála počínaje mintovou a starorůžovou barvou, doplněnou modrozelenou a neutrálními odstíny šedé a béžové. Jedinečnou atmosféru bytu ale dodává dlažba, zvolená do vstupní haly, která putuje až na stěny koupelny.

Důležitým detailem jsou také atypické úchytky nábytku v předsíni a v kuchyni. Původní samostatná kuchyně a obývací pokoj byli vzájemně propojené a vznikl tak velkorysý otevřený prostor.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Markéta Smetanová

Nabízím Vám originální řešení prostoru, kde má vše svou funkci a smysl. Ať již navrhuji jakýkoli interiér, musím se s mým návrhem ztotožnit tak, abych toužila ve Vašem novém interiéru sama bydlet :-). Proto nikdy nepředkládám návrh, se kterým nejsem schopna se osobně sžít.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.