KOMPLETNÍ MODERNIZACE OBÝVACÍHO PROSTORU A…


KOMPLETNÍ MODERNIZACE OBÝVACÍHO PROSTORU A VSTUPNÍ HALY

MSDesign Markéta Smetanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

964

O projektu

 
Po stavebních úpravách, které zahrnovaly kompletní výměnu dveří, úpravu stěn a stropů, výměnu podlahy a další drobné práce jsme se vrhli společnými silami do tvorby interiéru obývacího pokoje, kuchyně a vstupní haly. V prostoru měly zůstat letité, leč nadčasové nábytkové kousky jako dvě mahagonové komody v obýváku a konferenční stolek. Bílou lesklou kuchyni, která byla přáním majitelů jsem zjemnila a zabydlela dubovým jídelním stolem se dvěma židlemi. V obývacím pokoji, který je prostorově propojený s kuchyní stejnou podlahou jsem k oranžově laděnému stávajícímu nábytku zvolila šedomodrou sedací soupravu doplněnou solitérním křeslem a pro zútulnění textilie s opakující se oranžovou barvou. Veškeré vybavení i dekorace jsme vybírali s ohledem na jejich funkčnost a vzhled korespondující s věkem budoucích uživatelů. Celým prostorem prostupují prvky černé a měděné barvy. Atmosféru skutečného domova podtrhují obrazy a dekorace nastřádané na cestách a v průběhu dosavadního života.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Markéta Smetanová

Nabízím Vám originální řešení prostoru, kde má vše svou funkci a smysl. Ať již navrhuji jakýkoli interiér, musím se s mým návrhem ztotožnit tak, abych toužila ve Vašem novém interiéru sama bydlet :-). Proto nikdy nepředkládám návrh, se kterým nejsem schopna se osobně sžít.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.