Kostel sv. Václava


Kostel sv. Václava

ATELIER ŠTĚPÁN

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

364

O projektu

Návrh kostela náš ateliér zpracoval od architektonické studie, přes dokumentaci pro správní řízení po realizační dokumentaci včetně interiéru a po autorský dozor. The project started as an outline proposal, continued with documentation for building permition, detail design includind interior. The project ended with author's supervise.

Autoři projektu

ATELIER ŠTĚPÁN

Atelier Štěpán byl založen v roce 1997 jako autorský atelier, zabývající se architekturou, veřejným prostorem a designem. Za dobu své existence se vyprofiloval do stávající podoby firmy tvořící kvalitní českou architekturu. To bylo vícekrát oceněno. O kvalitě projektů a realizací Atelieru Štěpán svědčí několik významných ocenění, jichž je nositelem - Grand prix architektů, Cena Klubu za starou Prahu, Stavba roku a  Interiér roku. Kostel sv. Vávlava v Sazovicích byl vybrán jako majstrštyk mezi 10 nejlepších staveb světa roku 2017.

Jádro ateliéru doplňuje stálý okruhe spolupracovníků a profesních specialistů stavebních i uměleckých profesí.

Ateliér nabízí koncepční a komplexní řešení architektonických a urbanistických témat. Tedy od myšlenkové báze, přes všechny stupně projektové dokumentace, autorský dozor na stavbě až po návrh nejmenších detailů. K aktivitám ateliéru patří i produkce vybraných autorských designových kusů a uměleckých děl. 

Složení ateliéru:  Marek Štěpán,  Vanda Štěpánová, František Brychta,  Hana Arletová,  Martin Kopecký, Jan Vodčka, Miroslava Staněková

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.