kaple Lesní vzpomínka


kaple Lesní vzpomínka

ATELIER ŠTĚPÁN

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

614

O projektu

Náš ateliér zpracoval architektonickou studii a jednoduchou prováděcí dokumentaci. Realizace byla pevně v rukou investora, který oslovil místní zámečníky a truhláře. Atelier Štěpán made a project proposal for the chapel and a simple detail design.

Autoři projektu

ATELIER ŠTĚPÁN

Atelier Štěpán byl založen v roce 1997 jako autorský atelier, zabývající se architekturou, veřejným prostorem a designem. Za dobu své existence se vyprofiloval do stávající podoby firmy tvořící kvalitní českou architekturu. To bylo vícekrát oceněno. O kvalitě projektů a realizací Atelieru Štěpán svědčí několik významných ocenění, jichž je nositelem - Grand prix architektů, Cena Klubu za starou Prahu, Stavba roku a  Interiér roku. Kostel sv. Vávlava v Sazovicích byl vybrán jako majstrštyk mezi 10 nejlepších staveb světa roku 2017.

Jádro ateliéru doplňuje stálý okruhe spolupracovníků a profesních specialistů stavebních i uměleckých profesí.

Ateliér nabízí koncepční a komplexní řešení architektonických a urbanistických témat. Tedy od myšlenkové báze, přes všechny stupně projektové dokumentace, autorský dozor na stavbě až po návrh nejmenších detailů. K aktivitám ateliéru patří i produkce vybraných autorských designových kusů a uměleckých děl. 

Složení ateliéru:  Marek Štěpán,  Vanda Štěpánová, František Brychta,  Hana Arletová,  Martin Kopecký, Jan Vodčka, Miroslava Staněková

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.