Kompletní rekonstrukce koupelny v rodinném domě u Kestřan


Kompletní rekonstrukce koupelny v rodinném domě u Kestřan

Ing. arch. Eva Svinteková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

6 456

O projektu

Před pár lety koupili klienti krásný rodinný dům obklopený zahradou, loukami a lesy. Dispoziční řešení domku jim plně vyhovovalo až na koupelnu v patře, kterou toužili změnit. Paní majitelka si vysnila novou koupelnu s volně stojící vanou, velkou umyvadlovou skříňkou se zapuštěnými umyvadly a žlabem pro uklizení všech hygienických věcí a sprchovým koutem, který se bude bezproblémově udržovat. Impulsem pro změnu bylo i wc s bidetem, které byly součástí koupelny a klienti si přáli tento prostor v rámci koupelny oddělit dveřmi.   V prostorném a hlavně velkoryse prosvětleném rohu koupelny vzniklo pódium se sešikmenými schody, na něž byla umístěna volně stojící vana. Její část je obložena dřevěným obkladem, ve kterém jsou dvě niky sloužící pro odložení sprchových gelů, šamponů či hraček pro děti.

Autoři projektu

Eva Svinteková

„Architektura musí obsahovat něco, co přitahuje lidské srdce. V čase se tvůrčí práce projevuje jako spojení technologie a lidskosti.“ (Kenzo Tange) Schopnost naslouchat, porozumět přání klienta a perfektně ovládat řemeslo je nezbytným klíčem k tomu stát se dobrým architektem. Každý nový projekt je výzvou a svým způsobem i dobrodružstvím, na které se architekt spolu s investorem vydávají. Aby výsledkem tvůrčího procesu byl jedinečný prostor, ve kterém se jeho budoucí uživatel bude cítit šťastný a svobodný, je nezbytné, aby architekt klientovi plně naslouchal a stal se mu dobrým průvodcem světem architektury. Jedině pak, ve vzájemné harmonii architektury (designu), stavitelství a technologie, může vzniknout opravdové kvalitní architektonické dílo.

Nabízené služby:

architektonické studie (novostavby rodinných či bytových domů, rekonstrukce, občanské stavby aj.)
kompletní projekční činnost (zajištění kompletní projektové dokumentace ve všech stupních včetně inženýringu, autorský dozor a technický dozor investora)
návrhy interiérů (od hmotových a materiálových studií až po detailní návrhy)

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.