Obývací pokoj s kuchyní - Kolín


Obývací pokoj s kuchyní - Kolín

Šárka Vlčková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 151

O projektu

Nová developerská zástavba byla při zaměření ve stavu rozpracovaného projektu. Za klientkou jsem se vydala do Kolína v době, kdy nám do nové zástavby byl konečně umožněn vstup – na podzim loňského roku. Prostor budoucího obývacího pokoje s jídelnou v novém bytě 3+1 jsem navštívila v den těsně před položením již vybrané vinylové podlahy. Představu o podobě kuchyňské linky měla klientka víceméně jasnou, mým úkolem bylo proto zaměřit se hlavně na sladění celého prostoru a jídelní a obývací část.

Realizaci zvládla klientka bravurně svépomocí spolu se svým panem manželem a externím panem truhlářem, který na míru vyrobil kuchyňskou linku, skleník na starožitné skleničky a knihovnu za pohovku. Také bylo třeba přesunout stropní osvětlení a složit nábytek. Dle podrobné dokumentace návrhu zvládla klientka se svým manželem zrealizovat interiér na jedničku, aniž by má přítomnost během celého průběhu realizace byla nutná. Římské rolety zaměřovala a vyráběla externí firma. V konečné fázi realizace jsem dojela na místo určení a doladila rozmístění nábytku a rozmístění dekorací.

Cena realizace projektu

10000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 10000 Kč/m2, . Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Šárka Vlčková

Ve své designérské činnosti se specializuji především na interiéry kuchyní, ale i na další rezidenční prostory. V současné době ve spolupráci s mými truhláři provádíme zejména zakázkovou výrobu a budujeme značku Interiéry a kuchyně - Šárka Vlčková (www.interierykuchyne.cz). Mým cílem jsou harmonické interiéry, v nichž nechybí koncept, barva, nápaditost, dostatek světla a vzdušnosti. Záleží mi nejen na estetické rovině, ale velký důraz kladu též na praktickou a funkční stránku interiérů. Mým největším přáním a zájmem je, aby se mí klienti ve svém interiéru cítili šťastně a spokojeně, bezpečně a pohodlně.

Osobitost, nadšení a osobní přístup promítám do své práce nejen skrze ručně kreslené a počítačové 3D vizualizace, na nichž svou designérskou činnost mimo jiné stavím. Jsem velice nakloněna vstřícné komunikaci a přátelské atmosféře. Jsem si vědoma toho, že interiér snů lze vytvořit pouze tehdy, fungují-li na obou spolupracujících stranách sympatie, porozumění a hlavně chuť tvořit a budovat.

Mimo jiné se snažím šířit osvětu v oblasti interiérového designu skrze tématický blog na mých webových stránkách, kam se každý týden snažím přispíva zajímavými příspěvky či reportážemi z navštívených veletrhů a workshopů. 

 

Specifika mé práce:

- ručně kreslené skicy a 3D programové vizualizace

- zaměření na kuchyně, výrobu na míru a rezidenční interiéry

- začleňování barev do interiéru

- důraz na komunikaci s klientem

 

Na čem stavím:

- štěstí (harmonie, svoboda, transcendence); pozitivní energie (barvy, světlo, hravost); estetika, útulnost; praktičnost, pohodlí; bezpečí, stabilita

 

Pole působnosti zejména Ústecký kraj; ale i Středočeský kraj, Praha a leckdy dojedu i dál. Spolupráce se mnou je možná napříč celou Českou republikou.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.