Rodinný dům plný dubu


Rodinný dům plný dubu

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

5 060

O projektu

Rodinný dům je navržen jako jednoduchý bungalow. Obytná plocha 150 m2 je rozdělena mezi velkorysý obytný pokoj s kuchyní a menší ložnice. Orientace budovy nechává ráno budit vlastníky východem slunce a odpoledne příjemně prosvětlit a prohřát hlavní obytný prostor. Interiér budovy byl zařízen v jednoduchém stylu s akcentem na přírodní barvy a materiály. Hlavní roli hraje dekor dubu, který se prolíná na podlaze a nábytku celým domem. Hlavní obytný prostor kombinuje dub s přírodními odstíny šedé, hnědé a zelené.Interiér je navržen tak, aby vyhovoval potřebám mladé čtyřčlenné rodiny, která ráda tráví čas pohromadě. .

Cena realizace projektu

5000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 5000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.