Komerční projekt Hrádek nad Nisou


Komerční projekt Hrádek nad Nisou

Martin Uher

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

833

O projektu

Zadání pro tento projekt nemělo žádné širší mantinely, pouze vytvořit současné atraktivní, ale střídmé bydlení.

Jedná se o návrh celého bytu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s rohovou vanou a toaletou, studentský pokoj a ložnice.

Celý byt je laděn do neutrálních barev, jednotící prvek všech místností včetně koupelnyJe vinylová podlaha v dekoru světlého dubu, dalším prvkem, který se objevuje napříč celým bytem je ořechová dýha.

Obývací pokoj s kuchyňskou linkou je proveden v kombinaci bílého lesku a ořechové dýhy. Jako akcent jsou zde použity zelené závěsy a ostatní doplňky, zelená je i skříňka pod televizí.Zajímavostí je hnědá tapeta s velmi jemnou texturou použita na stěně proti sedací soupravě.

Ložnice je vybavena šatní skříní a velkou postelí s integrovanými nočními stolky do čela postele. Pro klidný spánek je prostor vyveden v klidných zemitých tónech a je doplněn moderní tapetou s florálním motivem. Místo lamp na nočních stolcích jsou ze stropu svěšeny lehká dekorativní svítidla.

Studentský pokoj, je zařízen jednoduše a účelně. Je zde pracovní stůl, pohovka, šatní skříň úložný box, a nástěnné police. Nábytek je vyroben z lesklého bílého lamina v kombinaci s dekorem ořechové dýhy. Pro osvěžení prostoru, jsou použity limetkově zelené nábytkové panely a na dveřích skříní jsou natažené gumy, za které se dá přichytit vzkaz nebo fotografie.

Koupelna je vybavena toaletou rohovou vanou a párem umyvadel. Umyvadlový pult je vyroben z lamina v dekoru ořech. Na stěnách jsou použity dva druhy stěrky tak aby koncepčně ladily ke zbytku bytu.

 

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Martin Uher

Navrhuji všechny typy interiérů, od soukromých po veřejné. Rád se inspiruji různými styly a vždy se snažím pochopit potřeby klienta tak že po prvním návrhu již není třeba další. Jsem nejraději, když veškeré zařízení mohu sám vymyslet, nakreslit a podílet se na výrobě. Mám tak kontrolu nad tím, co klient dostane, a vím, že to bude jedinečné.

Martin Uher

Interiérový designer

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.