Kanceláře KIWI.COM


Kanceláře KIWI.COM

HORALÍK ateliér

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 592

O projektu

Nikdy nespící call centrum, které zajišťuje non-stop péči klientům z celého světa, je řešeno maximálně efektivně a jednoduše. Naopak prostory pro kreativní IT jsou navrženy více velkoryse, a to jako semi-openspace ze samostatných polouzavřených "boxů" opláštěných syrovějšími materiály. Prostorová koncepce záměrně navozuje lehce neuspořádané pracovní prostředí z původního sídla prvorepublikové vily, ke kterému získala firma silný vztah v prvních letech svého působení. Kanceláře managementu jsou už střídmější, ale koncepčně blízké IT. Kiwi. com je typické svým nezadržitelným pracovním nasazením, a proto je velká část věnovaná i relaxačním a zábavním prvkům, které mimo jiné zahrnují relaxační místnosti, houpačkové jednací kouty, travnaté posezení s výhledem na západ slunce, fitness anebo saunu s masérnou.

Spoluautor: Libor Kaplan, Developer: White Star Real Estate s. r. o.

Autoři projektu

HORALÍK ateliér

Racionalita. Svěžest. Jednoduchost. Kreativita. Pečlivost.

Jsme tým mladých architektů vedený Tomášem Horalíkem. Máme praxi, mezinárodní zkušenosti a naše projekty získaly řadu ocenění a předních umístění v architektonických soutěžích.

Jsme precizní, kreativní a spolehliví. Každému klientovi se věnujeme naplno a individuálně, vymýšlíme chytrá, originální řešení. O váš projekt se postaráme od A do Z.

 

Ing. arch.Tomáš Horalík

Šéf ateliéru studoval architekturu v ČR a v Británii a zkušenosti sbíral u renomovaných kanceláří u nás i v Nizozemsku. Jeho bohatá praxe a mimořádná pečlivost, kterou věnuje každému detailu projektu, jsou zárukou toho, že všechno proběhne v pořádku.

MgA. Daria Sayapina

Její silnou stránkou je kreativita a nápaditost, svou tvůrčí energii dokáže plně zúročit díky své stoprocentní spolehlivosti. Studovala design v Rusku a architekturu na Technické univerzitě v Liberci.

BcA. Marek Šesták

Do týmu přináší především originální přístup, podložený ojedinělou precizností. I on čerpá ze studia designu a architektury, je absolventem UMPRUM a ČVUT.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.