Developerský byt Hostivař


Developerský byt Hostivař

HORALÍK ateliér

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

4 709

O projektu

Interiér malého bytu je pro architekta paradoxně velká výzva. Každý centimetr hraje roli, každý detail je třeba pečlivě promyslet.   Mladý pár z Prahy oslovil v roce 2017 náš ateliér, abychom navrhli interiér jejich nově zakoupeného malometrážního bytu.   Oba rádi vaří, takže jedním z hlavních požadavků byla co největší kuchyně, nejlépe v jejich oblíbené červené. Vytvořili jsme linku, která maximálně využívá prostor od podlahy až ke stropu. Barový pult, který zakončuje pracovní desku, zvětšuje plochu na přípravu jídla, zároveň kuchyň uzavírá a vizuálně odděluje od obyvací části místnosti.Fotograf: Tomáš Dittrich.

Autoři projektu

HORALÍK ateliér

Ing. arch.Tomáš Horalík

Šéf ateliéru studoval architekturu v ČR a v Británii a zkušenosti sbíral u renomovaných kanceláří u nás i v Nizozemsku. Jeho bohatá praxe a mimořádná pečlivost, kterou věnuje každému detailu projektu, jsou zárukou toho, že všechno proběhne v pořádku.

MgA. Daria Sayapina

Její silnou stránkou je kreativita a nápaditost, svou tvůrčí energii dokáže plně zúročit díky své stoprocentní spolehlivosti. Studovala design v Rusku a architekturu na Technické univerzitě v Liberci.

BcA. Marek Šesták

Do týmu přináší především originální přístup, podložený ojedinělou precizností. I on čerpá ze studia designu a architektury, je absolventem UMPRUM a ČVUT.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.