Developerský byt Malešice 1


Developerský byt Malešice 1

HORALÍK ateliér

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

15 926

O projektu

Veškeré vybavení obývacího pokoje jsme umístili do vestavěné stěny, která se táhne po celé šíři místnosti. Do ní jsou vloženy tři jednoduché niky – televizní, čtenářská a kuchyňská. Ta je přes roh ještě doplněna nikou nápojovou. Do zbylého prostoru je rozmístěn lehce přemístitelný sedací nábytek, který umožňuje velkou variabilitu využití místnosti. Ložnice rodičů je navržena v exkluzivnějším duchu. Dominantním prvkem je stěna za postelí obložená tmavými dřevěnými kazetami s mosaznými spárami a atmosférickým podsvětlením.

Dětský pokoj je pojat nejbarevněji z celého bytu. Patrové postele jsou v čele propleteny pružným lanem, které tak tvoří kreativní nástěnku pro dětské kresby a poznámky. Pod spodní postelí se ukrývá další výsuvné lůžko pro příležitostné přespání kamarádů nebo jednoho z rodičů. Koupelna pak je navržena opět v elegantnějším provedení, s antracitovým obložením a dřevěnými detaily. .

Autoři projektu

HORALÍK ateliér

Ing. arch.Tomáš Horalík

Šéf ateliéru studoval architekturu v ČR a v Británii a zkušenosti sbíral u renomovaných kanceláří u nás i v Nizozemsku. Jeho bohatá praxe a mimořádná pečlivost, kterou věnuje každému detailu projektu, jsou zárukou toho, že všechno proběhne v pořádku.

MgA. Daria Sayapina

Její silnou stránkou je kreativita a nápaditost, svou tvůrčí energii dokáže plně zúročit díky své stoprocentní spolehlivosti. Studovala design v Rusku a architekturu na Technické univerzitě v Liberci.

BcA. Marek Šesták

Do týmu přináší především originální přístup, podložený ojedinělou precizností. I on čerpá ze studia designu a architektury, je absolventem UMPRUM a ČVUT.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.