Firemní sídlo Czech Games Edition


Firemní sídlo Czech Games Edition

HORALÍK ateliér

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 505

O projektu

Firma Czech Games Edition, kterou znáte třeba jako tvůrce deskové hry Krycí jména, si koupila rozestavněný supermarket v Praze a oslovila nás, abychom jim tam vytvořili firemní sídlo. Požadavkem bylo navrhnout prostor, který bude sloužit zaměstnancům pro soustředěnou práci i pro pasivní a aktivní odpočinek. Spolupráce: Libor Kaplan (kaplanarchitekti. com).

Autoři projektu

HORALÍK ateliér

Racionalita. Svěžest. Jednoduchost. Kreativita. Pečlivost.

Jsme tým mladých architektů vedený Tomášem Horalíkem. Máme praxi, mezinárodní zkušenosti a naše projekty získaly řadu ocenění a předních umístění v architektonických soutěžích.

Jsme precizní, kreativní a spolehliví. Každému klientovi se věnujeme naplno a individuálně, vymýšlíme chytrá, originální řešení. O váš projekt se postaráme od A do Z.

 

Ing. arch.Tomáš Horalík

Šéf ateliéru studoval architekturu v ČR a v Británii a zkušenosti sbíral u renomovaných kanceláří u nás i v Nizozemsku. Jeho bohatá praxe a mimořádná pečlivost, kterou věnuje každému detailu projektu, jsou zárukou toho, že všechno proběhne v pořádku.

MgA. Daria Sayapina

Její silnou stránkou je kreativita a nápaditost, svou tvůrčí energii dokáže plně zúročit díky své stoprocentní spolehlivosti. Studovala design v Rusku a architekturu na Technické univerzitě v Liberci.

BcA. Marek Šesták

Do týmu přináší především originální přístup, podložený ojedinělou precizností. I on čerpá ze studia designu a architektury, je absolventem UMPRUM a ČVUT.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.