Modulový rodinný dům


Modulový rodinný dům

HORALÍK ateliér

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

13 863

O projektu

Jednoduchý rodinný dům je vytvořen z několika standartizovaných modulů. Základní modul 3x3m je akcentován na fasádě a tvoří řád, který je na několika místech záměrně narušen pro své posílení (není umění bez chyby). Fasádní panely mají tři stupně transparence (plná stěna, napůl plná-napůl prosklená stěna, celoprosklená stěna). Diagonální prvek na fasádě odráží polohu schodiště. Spoluautor: Libor Kaplan.

Autoři projektu

HORALÍK ateliér

Ing. arch.Tomáš Horalík

Šéf ateliéru studoval architekturu v ČR a v Británii a zkušenosti sbíral u renomovaných kanceláří u nás i v Nizozemsku. Jeho bohatá praxe a mimořádná pečlivost, kterou věnuje každému detailu projektu, jsou zárukou toho, že všechno proběhne v pořádku.

MgA. Daria Sayapina

Její silnou stránkou je kreativita a nápaditost, svou tvůrčí energii dokáže plně zúročit díky své stoprocentní spolehlivosti. Studovala design v Rusku a architekturu na Technické univerzitě v Liberci.

BcA. Marek Šesták

Do týmu přináší především originální přístup, podložený ojedinělou precizností. I on čerpá ze studia designu a architektury, je absolventem UMPRUM a ČVUT.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.