Městský byt na břehu Vltavy


Městský byt na břehu Vltavy

Perspektiv

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 716

O projektu

Prostorný byt situovaný v srdci Karlína je součástí nového rezidenčního projektu. Velkorysé prostory bytu jsou lemovány terasami, které dotváří soukromou oázu pro jeho obyvatele. Klidná, tiše plynoucí Vltava a barevné západy slunce nad panoramatem Pražského hradu jsou zdrojem každodenní inspirace tohoto mimořádného bytu. Vkusná neokázalost a minimalismus nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech. Majitelé apartmán zakoupili ještě před realizací stavby samotného bytového domu. Tento prozíravý krok se ukázal být výhodou při společné spolupráci.

Měli jsme volné pole působnosti, jelikož byt byl dispozičně nepopsaným listem. Díky tomu jsme mohli rozehrát hru velkých forem a dispozici navrhnout ke komfortu majitelů bez zbytečného bourání příček. Náš návrh akcentuje strohou barevnou paletu, která kontrastuje s tmavým dřevem. Odlesky kovu a skla, oblé tvary a živé textury dodávají patřičný nádech luxusu a elegance.   .

Autoři projektu

Perspektiv

Perspektiv je architektonické studio s misí přetvářet sny a vize do reálného života. Stojíme za projekty, které se od prvopočátku vyznačovaly ambiciózními nápady. Naše realizace rozšiřují perspektivu lidského poznání a stávají se ústředním bodem každodenního života. V každém návrhu nám jde o dosažení symbiózy mezi klientovou vizí, respektem k architektuře a designem. Ve všem, co děláme, zúročujeme získané zkušenosti, talent a cit pro detail. Stejný zážitek chceme zprostředkovat i svým klientům. Jak chcete zhmotnit Vaši vizi?

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.