Čistá hlava: Byt v developerském projektu


Čistá hlava: Byt v developerském projektu

Iva Hájková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 520

O projektu

Realizace získala dělené druhé místo za absolutním vítězem všech kategorií prestižní soutěže Interiér roku 2016, pořádané pro české a slovenské architekty a designery. Práce: návrh interiéru a kompletní realizace Návrh: 2016 Realizace: 2016 Foto: František Géla ​.

Autoři projektu

Iva Hájková

Iva Hájková Studio založila v roce 2013. Iva Hajkova Studio se zabývá návrhy a realizacemi interiérů, převážně rezidenčních. Studio se zaměřuje na návrhy kompletních bytů a interiérů rodinných domů s návazností na samotnou realizaci návrhu.

Iva Hajkova Studio poskytuje vysoce individuální a osobní přístup, což vede k vytvoření ojedinělé atmosféry. Jsme zaměřeni na klienty v oblasti interiérového designu s vášní pro psychologii prostoru a dobré bydlení. Projekty jsou zpracovávány ve velkém detailu, převážně řešeny individuálními návrhy pro daný prostor. Díky úzké spolupráci s vybranými dodavateli, si může studio dovolit převážnou část projektu řešit na míru atypickými prvky.

Hlavním tématem tvořeného bytového designu je propojení racionálních a emočních kvalit. Cílem studia je do každé realizace dostat příběh klienta, propojit lokalitu, dům i byt do tepajícího celku.

 

Ing. Iva Hájková

Iva Hájková je bytový designer. Vystudovala ČVUT fakultu Stavební, poté absolvovala interiérový design na Design škole Praha.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.