Rekonstrukce bytu na Vinohradech


Rekonstrukce bytu na Vinohradech

ARCHPORT

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

257

O projektu

Ačkoliv investor prožil v bytě část svého dětství, od začátku bylo jasné, že naším zadáním je změna uspořádání dispozice bytu s cílem vytvořit především velkorysý hlavní obytný prostor, který bude přímo navazovat na vstupní halu, nově uspořádat koupelnu a ke každé z ložnic připojit samostatnou šatnu. I přes větší plochu bytu nebylo nikdy tématem získat v bytě třetí ložnici. Samotný design interiéru byl ze strany investora ovlivněn především jeho neskrývanou oblibou přírodních dřevěných povrchů a interiérové zeleně. Even the owner had spent part of his childhood in this flat, our task was to change existing layout of the apartment and create generous spaces such as living room connecting to entrance hall. Also new layout of bathroom and cloakrooms connecting to bedrooms were required. There was no need to find space for third bedroom despite bigger size of the apartment. The interior design was partly influenced by owner´s fondness of natural materials and interior greenery.

Autoři projektu

ARCHPORT

Kreativní přístav Archport byl založen v říjnu roku 2013 uprostřed neklidných vod Jadranu dvojicí architektů Vojtěchem Hyblerem a Davidem Dvořákem. Byť byl Archport založen "na vodě", stojí jeho základy na lásce ke geometrii, jednoduchosti  a úctě ke kontextu.

CO (JAK) DĚLÁME

KAŽDÉ ZADÁNÍ VNÍMÁME JAKO NOVOU VÝZVU!

Stavíme na čestnosti a důvěře ve vztahu s klientem., zodpovědnosti za kvalitu práce, její myšlenkové vyznění a řemeslné zpracování. Kreativa je naším větrem do plachet, který nám dává prostor (moře možností) pro růst a vytváření trvalých hodnot.

Navrhujeme interiéry, domy, budovy a městské prostory. Provádíme návrhy od první skici přes studii, získání stavebního povolení a kompletní prováděcí dokumentace až po spolupráci při výběru dodavatele a autorský dozor.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.