Byt 2+kk

O projektu

Zadání klientky bylo sjednocení stylu v pokoji dětí, návrh nábytku na míru do koupelny a předělání chodby s využitím maxima úložného prostoru. Prioritou pro klientku byl dětský pokoj, kde došlo k výměně postelí obou dětí, k pořízení nové, větší skříně na oblečení, police na knihy a nového pracovního místa. S ohledem na omezený rozpočet se v tomto pokoji využil sektorový nábytek, který i tak splnil požadavky majitelů. Původně navrženou tapetu jsme nahradily s klientkou za výmalbu pokoje bílou barvou a vytvoření původního dekoru tapety pomocí válečku, kterým se dodělávaly různě barevné puntíky na zeď.  Pokoj tak působí svěže a prosvětleně. Jedno z dětí, slečna si moc přála velké zrcadlo a místo na kabelky, šátky a ostatní parádu.

I toto přání se promítlo do realizace. Oba prostory jsem rozdělila podle pohlaví barevnými doplňky, jako jsou přehozy přes postel, polštářky a koberečky. Je připravena i možnost příčného rozdělení místností závěsem, aby případné večerní osvětlení u jednoho z dětí nerušilo toho druhého. Maminka dětí si přála dodělat a zútulnot prostor koupelny a chodby, kde se nedostávalo dostatku úložných prostor. V koupelně jsem řešila skříňku pod umyvadlo a skříň okolo pračky se sušičkou a prostorem na prací a jiné úklidové prostředky.

Chodba prošla největší změnou, protože se zde dělal pouze nábytek na míru. Využili jsme prostor chodby jak nejvíce to bylo možné s ohledem na požadavky klientky ohledně uskladnění velkého množství bot, koše na prádlo, prostoru pro žehlící prkno, potřeby pro pejskaa také tolik potřebné místo na sezení při obouvání. .

Autoři projektu

Design IP

Návrhy-redesign interiérů

Home staging

Iveta Petráčková

Návrhy a redesign interiérů

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.