LIBEREC, podkroví v centru města


LIBEREC, podkroví v centru města

MgA. Josef Trakal

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 053

O projektu

Akcent k jemným barvám je žloutková barva. Žlutá v interiéru vyzařuje energii. Použitá je jen na vyměnitelných doplňcích. Dalším tónem je petrolejově modrá. Ta prostor naopak umírňuje a zklidňuje. Vděčným doplňkem jsou polštáře, ty vytváří pocit zabydlenosti a útulnosti.

Okaté černobílé vzorování je první, čeho si v bytě všimnete. Myslím, že krásně vyvažuje celkový design. --- The accent to the subtle colors is yolk color. Yellow in the interior radiates energy. Only used on interchangeable accessories.

Another tone is petroleum blue. On the contrary, space diminishes and calms. Thanksgiving is the pillows, creating a sense of affection and coziness. Bright black and white patterning is the first thing you notice in the apartment. I think it beautifully balances the overall design.

Autoři projektu

MgA. Josef Trakal

O mně

Jsem interiérový designer a navrhování je pro mě životním stylem. Designu se věnuji již od roku 2005, ke kterému mě přivedla Střední škola tvorby a designu nábytku v Liberci a studium FUA na Technické univerzitě v Liberci, pod vedením kapacit jako je Bořek Šípek, Leona Matějková nebo Jaroslav Brabec.

Spolupracuji s architektonickými a projekčními kancelářemi, grafickými studii a i s řemesly, které jsou při realizacích nutností. Mým cílem je vyslechnout vaše přání a potřeby s ohledem k životnímu stylu a vytvořit vám tak interiér ušitý na míru. Interiér, ze kterého vyzařuje funkčnost, estetičnost a hlavně příjemná atmosféra. Mou odměnou je oboustranná spokojenost a společná radost z vytvoření originálního řešení.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.