MgA. Josef Trakal

LIBEREC, podkroví v centru města

O projektu

Akcent k jemným barvám je žloutková barva. Žlutá v interiéru vyzařuje energii. Použitá je jen na vyměnitelných doplňcích. Dalším tónem je petrolejově modrá. Ta prostor naopak umírňuje a zklidňuje. Vděčným doplňkem jsou polštáře, ty vytváří pocit zabydlenosti a útulnosti. Okaté černobílé vzorování je první, čeho si v bytě všimnete. Myslím, že krásně vyvažuje celkový design.
---
The accent to the subtle colors is yolk color. Yellow in the interior radiates energy. Only used on interchangeable accessories. Another tone is petroleum blue. On the contrary, space diminishes and calms. Thanksgiving is the pillows, creating a sense of affection and coziness. Bright black and white patterning is the first thing you notice in the apartment. I think it beautifully balances the overall design.

Autoři projektu

Jsem interiérový designer a navrhování je pro mě životním stylem. Designu se věnuji od roku 2005, ke kterému mě přivedla Střední škola tvorby a designu nábytku v Liberci. Momentálně zde vedu svůj ateliér. Dalším krokem bylo studium FUA na Technické univerzitě v Liberci, pod vedením Bořka Šípka, Leony Matějkové a Jaroslava Brabce.

Spolupracuji s architektonickými a projekčními kancelářemi, grafickými studii a i s řemesly, které jsou při realizacích nutností. Mým cílem je vyslechnout vaše přání a potřeby s ohledem k životnímu stylu a vytvořit vám tak interiér ušitý na míru. Interiér, ze kterého vyzařuje funkčnost, estetičnost a hlavně příjemná atmosféra. Mou odměnou je oboustranná spokojenost a společná radost z vytvoření originálního řešení.

Zobrazit profil

Související projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

MgA. Josef Trakal

Střelecký vrch 702, Chrastava, 46331

www.joseftrakal.cz

www.studiotritecky.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email