Marina Island

O projektu

Dispoziční úpravou bytu došlo ke změně z původního 5+kk na 4+kk – obývací pokoj s kuchyní, ložnice, dva pokoje, šatna a dvě koupelny. Celkový interiér je laděný do tmavých zemitých barev s důrazem na přírodní materiály a struktury. Celkové vyznění bytu má zahrnovat komfort, útulnost, variabilitu v nastavení atmosféry a dostatek soukromí pro jednotlivé členy rodiny. Jednotlivé ložnice jsou ve stejném stylu, pouze použití jiného typu nábytku a barevnosti je docíleno rozdílů. Hlavní ložnice v tónech zemitých světlých odstínů, pánský pokoj v odstínech hnědé a modré a dámský ve vínové a krémové. Zajímavým prvkem je podsvětlení kamenné dýhy v policích nad postelí.

Hlavní částí bytu je velkorysý obývací pokoj s kuchyní, který navazuje na venkovní terasu. Obývací pokoj je rozdělen na jídelní a obývací část. Dominantou je krbová stěna z přírodního kamene Cabernet Brown s přiznanými hrubými spárami a zabudovaným krbem. Velkoformátové desky kamene jsou dále použité na kuchyňské lince a obkladu ostrůvku s barem, materiál je leštěný Copper Dune. Kuchyňská linka je v černohnědém lesku, tak aby byl tmavý odstín upozaděn oproti obývací a jídelní zóně.

Výrazným prvkem celého obytného prostoru jsou ručně dělaná svítidla Henge v mosazi, nad barem s trubice z pryskyřice. Svítidla tvoří tři nezávislé sestavy, v kruhovém tvaru. Světla jsou smývatelná a dotvářejí komfortní atmosféru celého prostoru. Byt disponuje velkou terasou a balkonem. Terasa je vybavena venkovním lihovým krbem kotveným na zeď, částí k relaxaci i částí k posezení.

Vše je doplněné rostlinou dekorací, která významně propojuje interiér s exteriérem. Terasa s balkonem mají celoprosklené zábradlí, které nenarušuje výhled do okolí a přilehlé řeky.

Autoři projektu

Designist

ARCHITEKTURA Nejsme jen figurkou, která dodá nápad. Do projektu se zapojujeme už v jeho prvotní fázi a tak můžeme kompletně řídit celou realizaci. Termíny a kvalita jsou pro nás nás základním kamenem a tak spolupracujeme jen s osvědčenými dodavateli jak při samotné výstavbě, tak i při návrhu interiéru. DESIGN Nespokojit se s průměrem je úkol snad každého architekta. My však jdeme ještě dál. Díky našim zkušenostem s realizací nejrůznějších prostorů, dokážeme do každého projektu přidat naše know-how a zároveň zachovat autenticitu daného místa a přání klienta. CELEK Jsme v tom společně. Stejně tak jako nasloucháme našim klientům, dokážeme interiér navrhnout tak, aby splňoval požadavky dle účelu objektu. Přizpůsobíme interiér tak, aby klienti pohodlně bydleli, efektivně pracovali nebo jim restaurace více vydělávala. Práce na projektu je pak rozdělena do 3 fází: studie, celkový návrh s vizualizací a samotná realizace.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.