Byt Sekaninova

O projektu

Požadavkem klienta bylo předělat byt na krátkodobý pronájem s použitím zajímavých prvků, dispoziční úpravy umožňující vekou kuchyň s vestavnou pračkou, dostatek úložného prostoru, spaní pro dvě osoby a obývací pokoj. Zároveň velký sprchový kout s RGB podsvětlením a prostornou koupelnu. V bytě bylo nutné vyměnit podlahové krytiny za dubové parkety a provést opravy u stávajících. V kuchyni volně parkety navazují na cementovou dlažbu, ve vstupní chodbě a koupelně se položila dlažba větších formátů, která přechází až do sprchového koutu. Byt prošel menší dispoziční úpravou posunutím příček, zazděním původního vchodu do kuchyně a vytvořením nového průchodu z obývacího pokoje. Na to navazují nové pozice osvětlení a ovladačů, stejně jako nová příprava pro kuchyň.

Dvoulůžko bylo řešeno spacím boxem s úložným prostorem a stejně jako kuchyň, skříně a koupelnový nábytek bylo vytvořeno truhláři dle návrhu. Celková barevnost je laděna do teplých letních odstínů žluté, modré a dubu, která vycházela z barevnosti starých nátěrů odkrytých při rekonstrukcí. Tento detail byl ponechán jako obraz na stěně. Celkový koncept dotvářejí nově dodané dveře vídeňského stylu v bílém matném laku. .

Autoři projektu

Designist

ARCHITEKTURA Nejsme jen figurkou, která dodá nápad. Do projektu se zapojujeme už v jeho prvotní fázi a tak můžeme kompletně řídit celou realizaci. Termíny a kvalita jsou pro nás nás základním kamenem a tak spolupracujeme jen s osvědčenými dodavateli jak při samotné výstavbě, tak i při návrhu interiéru. DESIGN Nespokojit se s průměrem je úkol snad každého architekta. My však jdeme ještě dál. Díky našim zkušenostem s realizací nejrůznějších prostorů, dokážeme do každého projektu přidat naše know-how a zároveň zachovat autenticitu daného místa a přání klienta. CELEK Jsme v tom společně. Stejně tak jako nasloucháme našim klientům, dokážeme interiér navrhnout tak, aby splňoval požadavky dle účelu objektu. Přizpůsobíme interiér tak, aby klienti pohodlně bydleli, efektivně pracovali nebo jim restaurace více vydělávala. Práce na projektu je pak rozdělena do 3 fází: studie, celkový návrh s vizualizací a samotná realizace.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.