Magdalena Páč - HEARTWORK
Magdalena Páč - HEARTWORK Autor projektu
Magdalena Páč - HEARTWORK

Rekonstrukce bytu 4+kk Černá pole, Brno

O projektu

Rekonstrukce bytu 4+kk Černá pole, BrnoRealizace kompletní rekonstrukce 4+kk bytu s novým dispozičním řešením v Brně - Černých Polích.Esencí tohoto interiéru je použití přírodních materiálů, jako je kůže, dřevo, vlna a beton. I přes použití těchto materiálů působí prostor útulně, zatepleně a nadčasově. Dominantnou obývacího pokoje je high- endové domácí kino. Ve velice jemné symbióze zde coexistují solitérní kusy nábytku světových designérů.  


Autoři projektu

Proč zrovna HEARTWORK?

Esencí je zde prolnutí srdce, umění i pořádné práce. Pokud v tom ale slyšíte i něco jiného, máte taky pravdu.

Estetiku kolem sebe vnímám již od útlého dětství jako nedílnou součást života - dědeček byl sběratelem umění, otec vizuálním básníkem a matka je výtvarnice.
Stačí se jen rozhlédnout, krása je všude kolem nás – v umění, přírodě i architektuře; v tom, jak se oblékáme, co čteme, čím a kým se obklopujeme.

Po sedmi letech v německém Mnichově jsem se vrátila zpátky do Česka. Od au-pair přes módní poradenství až po zdravotnictví – všechno to byla práce s lidmi, s kultivováním a uzdravováním lidí.

Kultivovat a uzdravovat chci i naše domovy. Přinášet lidem krásu a estetiku do jejich obydlí. Neboť jak si naše domovy vytváříme my, utvářejí i ony nás.Nedělám si iluze, že to bude snadné, jsem ale přesvědčená o tom, že to bude stát za to.

Součástí týmu je řada zkušených projektantů, řemeslníků a ověřených dodavatelů, díky nimž spolupráce probíhá hladce a bez komplikací. 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Magdalena Páč - HEARTWORK

Jarmily Kurandové 2, 612 00 Brno

www.heartwork.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email