Rekonstrukce bytu 4+kk Černá pole, Brno


Rekonstrukce bytu 4+kk Černá pole, Brno

Magdalena Páč - HEARTWORK

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

6 931

O projektu

Rekonstrukce bytu 4+kk Černá pole, Brno Realizace kompletní rekonstrukce 4+kk bytu s novým dispozičním řešením v Brně - Černých Polích. Esencí tohoto interiéru je použití přírodních materiálů, jako je kůže, dřevo, vlna a beton. I přes použití těchto materiálů působí prostor útulně, zatepleně a nadčasově. Dominantnou obývacího pokoje je high- endové domácí kino. Ve velice jemné symbióze zde coexistují solitérní kusy nábytku světových designérů.     .

Autoři projektu

Magdalena Páč - HEARTWORK

Proč zrovna HEARTWORK?

Esencí je zde prolnutí srdce, umění i pořádné práce. Pokud v tom ale slyšíte i něco jiného, máte taky pravdu.

Estetiku kolem sebe vnímám již od útlého dětství jako nedílnou součást života - dědeček byl sběratelem umění, otec vizuálním básníkem a matka je výtvarnice.
Stačí se jen rozhlédnout, krása je všude kolem nás – v umění, přírodě i architektuře; v tom, jak se oblékáme, co čteme, čím a kým se obklopujeme.

Po sedmi letech v německém Mnichově jsem se vrátila zpátky do Česka. Od au-pair přes módní poradenství až po zdravotnictví – všechno to byla práce s lidmi, s kultivováním a uzdravováním lidí.

Kultivovat a uzdravovat chci i naše domovy. Přinášet lidem krásu a estetiku do jejich obydlí. Neboť jak si naše domovy vytváříme my, utvářejí i ony nás.Nedělám si iluze, že to bude snadné, jsem ale přesvědčená o tom, že to bude stát za to.

Součástí týmu je řada zkušených projektantů, řemeslníků a ověřených dodavatelů, díky nimž spolupráce probíhá hladce a bez komplikací. 

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.