JAP showroom


JAP showroom

Bette GmbH & Co. KG

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 023

O projektu

Architektonický návrh, design a realizace nového showroomu JAP v Praze Různé výšky, různé dveře, jeden interiér - tahle myšlenka by vás měla provázet, když vstoupíte do tohoto showroomu vytvořeného v zemitych tónech a celkove koncepci tak, ať vam cely prostor umožní představu, jak jinak a netradičně si navrhnout do svého interiéru dveře, dveřní systémy, obklady. Ty mohou a nemusí přímo souviset s dveřmi. Budete se propletat prostorem a nacházet stale nove detaily a možnosti. Doplňující vybavení interiéru by vam mělo navodit útulný pocit domova, kanceláře, recepce, šatny nebo celého domu a moci si tak lépe promyslet a představit vás projekt buď s pomoci architekta nebo už sami.

Autoři projektu

Bette GmbH & Co. KG

Tvarujeme sny z oceli a vytváříme koupelny budoucnosti. 

Jsme německá rodinná společnost, která vyrábí od roku 1952 prémiové architektonické koupelnové komponenty z glazované titanové oceli z čistě přírodních materiálů.

"Nesledujeme módní trendy, ale identifikujeme dlouhodobý vývoj prostřednictvím naší pravidelné výměny s trhem, s designéry a dalšími odborníky." Sven Rensinghoff Vedoucí marketingu a produktového managementu

Navštivte náš virtuální Bette showroom

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.