Ing. arch.  Tibor Csukás

Návrh rodinného domu Vranov

O projektu

Tento rodinný dům vychází z české tradice, tu však interpretuje v moderním podání. Na místní historii nás odkazují tradiční prvky jako sedlová střecha, dřevěný obklad, křídla okenic nebo sklípek pod úrovní terénu. Velké prosklené plochy s výhledy do krajiny a netradičně zastřešená terasa však dávají tušit, že uvnitř Vás překvapí neotřelý interiér.

Hlavní obytný prostor je vzdušný, otevřený do krovu. Velkými okny nabízí nádherné výhledy do krajiny, které si můžete vychutnat ze sedačky umístěné v prostoru mezi nimi. Funkčně oddělenou kuchyňskou a jídelní část nalezneme u čela domu. Tam se nachazejí i krbová kamna a vstup na terasu. Nad touto částí je navržena otevřená galerie s posezením a pracovním koutem. Ta je propojená s horním patrem subtilní kovovou lávkou. Protiváhu ke vzdušné obývací části tvoří režná cihlová stěna se schodištěm. Ta nás vede do prvního patra ke dvěma ložnicím a přístupu na galerii. Odtud se také po žebříku dostanete do skrytého prostoru pod štítem domu.

Vše je řešeno moderně, funkčně, ale přesto s kouzlem tradice, která návrhu dává punc útulnosti a domova.

Autoři projektu

Jsem architekt moderního bydlení.

Navrhuji kultivované domy v souladu s krajinou.

Vytvářím stylové interiéry s důrazem na praktičnost, eleganci a nápaditost.

Zabývám se návrhy rodinných domů, dřevostaveb, přestaveb domů, venkovských stavení a bytů, půdních vestaveb, návrhy a realizacemi interiérů a návrhy dalších staveb bytové a občanské výstavby. Mezi mé další oblíbené činnosti patří malování a kreslení, nástěnná malba, užitná grafika, fotografie a vizualizace.

Zobrazit profil
Autor návrhu: Ing. arch. Tibor Csukás Design interiéru: Ing. arch. Tibor Csukás Lokalita: Vranov

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. arch. Tibor Csukás

Plzeňská 429/245, 155 00 Praha 13 — Stodůlky (Řepy)

www.csukas.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email