3K ARCHITECTS
   
3K ARCHITECTS

3K ARCHITECTS

Navrhneme vám skvělé bydlení

O nás

Chceme, abyste se ve vašem novém bydlení cítili skvěle. Naším cílem je, aby pro vás cesta k vysněnému bydlení byla co nejjednodušší, my se postaráme o to složité. Vy si jen budete vybírat z variant, které my budeme předkládat. Nejsme běžný ateliér, kde se dělají projekty pro stovky klientů. Vybíráme si malý počet klientů a klienti si vybírají nás. Jedině tak vznikne skvělý výsledek.Spolupráce je časově náročná a stojí dost peněz, ale za to vám poskytneme extrémně precizní přístup, řešení na míru a diskuze nad variantami na osobních schůzkách. Pracujeme pro náročné klienty, kteří jsou naším individuálním přístupem ohromeni. Využíváme všechny dostupné techniky. Od skic, přes vizualizace až po modely.Nerozlišujeme malá a velká zadání. Navrhneme vám zástavbu rodinných nebo bytových domů, novostavby či rekonstrukce individuálních domů a bytů i originální interiéry s nábytkem na míru. Naší specializací jsou novostavby luxusních rodinných domů. Čeká nás dlouhá a náročná cesta, kterou vás ale náš tým 3K Architects pohodlně provede.


Ing. arch. Roman Kučírek

Roman je zodpovědný za nové a stávající klienty, jednání s úřady, profesanty a staviteli. Je autorizovaným inženýrem. Pracoval mj. na rekonstrukci hotelu v evropské organizaci pro jaderný výzkum CERN ve švýcarské Ženevě.

Ing. arch. Jan Komárek

Honza je zodpovědný za vedení jednotlivých projektů od architektonického návrhu, přes stavební projekt až po koordinaci profesí a prováděcí projekty.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

3K ARCHITECTS

Kostelní 94
530 02 Pardubice

www.3karchitects.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email