3K ARCHITECTS

Navrhneme vám skvělé bydlení

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

11 374

3K ARCHITECTS

Navrhneme vám skvělé bydlení

O nás (O mně)

Chceme, abyste se ve vašem novém bydlení cítili skvěle. Naším cílem je, aby pro vás cesta k vysněnému bydlení byla co nejjednodušší, my se postaráme o to složité. Vy si jen budete vybírat z variant, které my budeme předkládat. Nejsme běžný ateliér, kde se dělají projekty pro stovky klientů. Vybíráme si malý počet klientů a klienti si vybírají nás. Jedině tak vznikne skvělý výsledek.

Spolupráce je časově náročná a stojí dost peněz, ale za to vám poskytneme extrémně precizní přístup, řešení na míru a diskuze nad variantami na osobních schůzkách. Pracujeme pro náročné klienty, kteří jsou naším individuálním přístupem ohromeni. Využíváme všechny dostupné techniky. Od skic, přes vizualizace až po modely.

Nerozlišujeme malá a velká zadání. Navrhneme vám zástavbu rodinných nebo bytových domů, novostavby či rekonstrukce individuálních domů a bytů i originální interiéry s nábytkem na míru. Naší specializací jsou novostavby luxusních rodinných domů. Čeká nás dlouhá a náročná cesta, kterou vás ale náš tým 3K Architects pohodlně provede.

Ing. arch. Roman Kučírek

Roman je zodpovědný za nové a stávající klienty, jednání s úřady, profesanty a staviteli. Je autorizovaným inženýrem. Pracoval mj. na rekonstrukci hotelu v evropské organizaci pro jaderný výzkum CERN ve švýcarské Ženevě.

Ing. arch. Jan Komárek

Honza je zodpovědný za vedení jednotlivých projektů od architektonického návrhu, přes stavební projekt až po koordinaci profesí a prováděcí projekty.

Kontaktujte nás

3K ARCHITECTS

Kostelní 94
530 02 Pardubice

www.3karchitects.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

   

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.