F.A.R Line Living

F.A.R Line Living

Každý skvělý design začíná ještě lepším příběhem

O nás

Hledáme stále nové trendy v oblasti interiérového designu, se zaměřením na obklady, dlažby a koupelnové vybavení. V poslední době jsme zařadili do sortimentu i designové tapety a exkluzivní dřevěné lamelové podlahy. Mezi naše přímé dodavatele patří mnoho italských designových značek, které spolupracují s předními světovými architekty a designéry. Našim klientů nabízíme profesionální a osobní přístup, od konzultace, přes zpracování interiéru ve fotorealistických vizualizacích, až po samotnou realizaci interiéru. Specializujeme se na poradenskou činnost pro tuzemské designéry a architekty. Působíme na trhu od roku 1997 a za tu dobu máme za sebou stovky úspěšných realizací v soukromé i veřejném sektoru.  

 

Poradenství při výběru materiálů a vybavení interiéru i exteriéru

Zpracování interiéru ve fotorealistických vizualizacích 

Realizace obkladů a dlažeb špičkovými řemeslníky  

Montáž sanitárního vybavení

Montáž tapet Glamora

Technické poradenství v oboru

Co umíme

Obklady a dlažby

Zaměřujeme se na netradiční a výjimečné designy obkladů a dlažeb. Nabízíme architektům a designérům konzultace při výběru těchto materiálů. V našem porfoliu je momentálně zařazeno několik tisíc typů obkladů a dlažeb.

Tapety

Velmi rychle stoupajícím trendem v moderním interiérovém designu je použití tapet. Tomuto trendu jsme se chtěli přizpůsobit hledáním partnera, který by byl schopen splnit ty nejvyšší nároky našich klientů, architektů a designérů. Do portfolia jsme zařadili italského výrobce Glamora, ten vyrábí designové tapety na několika špičkových materiálech. Více informací a kompletní nabídku Glamory naleznete na našem webu designovetapety.cz.

Koupelnový nábytek

Zastupujeme na našem trhu několik designových značek, vyrábějící koupelnový nábytek. Při výběru těchto značek, jsme se snažili přinést na tuzemský trh neotřelý a zajímavý design, který upoutá v každém interiéru a stane se jeho středobodem.

Vodovodní baterie

V nabídce naleznete vodovodní baterie, u kterých je kvalita a funkčnost samozřejmostí. Při výběru kolekcí jsme se zaměřili na inovativní produkty v dokonalém sofistikovaném designu.

Sanitární keramika

V naší nabídce naleznete designovou sanitární keramiku a doplňky do koupelny. Produkty jsou vyrobeny s důrazem na nejvyšší kvalitu, řada z nich vznikla pod perem prestižních návrhářů.

Osvětlení

V roce 2022 jsme rozšířili sortiment o luxusní osvětlení, které prostřednictvím dokonalého designu, světla a stínu vytváření dokonalou atmosféru interiéru.

Vizualizace

Pro naše klienty jsme schopni zpracovat budoucí interiér do fotorealistických vizualizací.

Realizované projekty
ve spolupráci se F.A.R Line Living

Kontakt

Filip Kott

Jednatel

+420 602 384 333

info@farline.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

F.A.R Line Living

Radimova 2342/36
Praha 6 Břevnov
169 00

www.farline.cz

www.designovetapety.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email