Zahrady Stašová
   
Zahrady Stašová

Zahrady Stašová

Jsem zahradní architekt a zahrady jsou moje vášeň. Navrhuji rodinné zahrady, veřejné prostory a zeleň u rezidenčních komplexů nejen v Praze. Vždy beru ohled především na požadavky klienta a na funkčnost a estetičnost navrženého prostoru.

O nás

Jsme zahradní architekti, kteří mění vaše sny ve skutečnost. Tvoříme rodinné zahrady, veřejné prostory a zeleň u rezidenčních komplexů. Vždy bereme ohled především na požadavky klienta a na funkčnost a estetičnost navrženého prostoru.

Ing. Helena Stašová

Jako zahradní a krajinářský architekt s titulem na České zemědělské univerzitě v Praze mě baví vytvářet krásné a udržitelné venkovní prostory. Díky odborným znalostem v oblasti designu, plánování a projektového řízení se snažím svým klientům poskytovat inovativní a přizpůsobivá řešení, která splňují jejich jedinečné potřeby a touhy.

Ať už chcete vytvořit rodinnou zahradu, funkční veřejný prostor nebo udržitelnou krajinu, vytvořím projekt, který předčí vaše očekávání. Se smyslem pro detail a přístupem založeným na spolupráci úzce spolupracuji se svými klienty, abych dala jejich vizím život.

Pokud hledáte zkušeného zahradního architekta, který by Vám mohl pomoci proměnit Váš venkovní prostor, neváhejte nás kontaktovat. Těším se na příležitost s Vámi spolupracovat.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Zahrady Stašová

www.zahradystasova.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email